You are currently viewing Spordifestival Kevad Battles hullutas taaskord rahvast!

Spordifestival Kevad Battles hullutas taaskord rahvast!

2024 aasta Kevad Battles tõi kohale tänavu rekordarvu sportlaseid ja rahvusvahelist publikut. 5-päevane programm toimus kokku 5 lokatsioonis- Düün, Martensi väljak, Pärnu keskuse 3- korruse lava, Huub, Pärnu skatepark. Lisaks toimus laupäeval ametlik järelpidu Pärnu südalinnas.

Kevad Battles toimus üheksandat aastat järjest ja sedapuhku võisteldi lausa üheksal erineval distsipliinil:

🌟Kalisteenika vabakavad
🌟Kalisteenika jõuvastupidavus
🌟Tänavatants (JJ Wanted Battle 1. etapp)
🌟Rammusport
🌟Käesurumine
🌟Rannajalgpall
🌟Rannamaadlus
🌟Trikitõukeratas
🌟IFBB Fitness Challenge (360 JP fitness challenge liiga)

Kevad Battles 2024 oli erakordselt edukas ning pälvis usalduse ja toetuse nii erinevatelt ettevõtetelt kui ka kohalike omavalitsuste esindajatelt.
Ürituse toimumispaigas valitses elav melu. Kohvikutel oli tihe tööpäev ning laupäeva õhtuks oli välja müüdud kogu jäätisevaru.
Kevad Battlesi alal loodi koostööpartnerite ning riigiametnike poolt erinevaid sõprus- ning ärilisi suhteid, mis andis kogu üritusele veelgi positiivsema meeleolu.

Erik Naissaar, ürituse peakorraldaja, kommenteeris: “Iga ala vastutaja sai suurepäraselt oma ülesannetega hakkama. Meeskonnas oli kokku 55 inimest ja kõik sujus väga hästi.”

Sportlaste osavõtt ületas kõik ootused, võrreldes eelmise aastaga oli sportlaste arv kahekordistunud.
Järgmisel aastal tähistab Kevad Battles oma juubeliaastat ning lisandub uus ala – taipoks, mis toob kindlasti veelgi rohkem põnevust ja osalejaid.

Täname kõiki osalejaid, partnereid ja korraldusmeeskonda suurepärase panuse eest ning ootame teid kõiki tagasi järgmise aasta Kevad Battlesile!

Ajalehe artikkel Kevad Battlesist:
Pärnu Postimehe artikkel

Kevad Battles tulemused:
Tulemused