You are currently viewing Adrenaliin ja uued rekordid- Eesti Kalisteenika Meistrivõistlused 2024 Kuressaares

Adrenaliin ja uued rekordid- Eesti Kalisteenika Meistrivõistlused 2024 Kuressaares

Kuressaare keskväljak oli 8. juunil täis energiat ja adrenaliini, kui toimusid 2024. aasta Eesti Meistrivõistlused kalisteenikas.

Päikesepaistelisel laupäeval kogunesid Kuressaare keskväljakule pea poolsada võistlejat üle Eesti, et võistelda kolmel alal: kalisteenika vabakavad, jõuvastupidavus ning streetlifting.

Ürituse peakorraldaja ja MTÜ Saaremaa Kalisteenika eestvedaja Riko Toll ütles meistrivõistluste  kohta järgmist: “Ürituse päev sujus rohkemgi kui ootuspäraselt ja minuni jõudis ainult positiivne tagasiside.”

Saaremaa valla abivallavanem Koit Voojärv pidas võistluspäeva alguses sütitava avakõne, mis kõnetas nii kohalikul tasandil sportlaseid, ürituse peakorraldajat Riko Tolli, kui ka alaliidu juhatust ennast.

Ürituse õnnestumisele aitas kaasa suurepärane korraldusmeeskond, kuhu kuulusid peamiselt kohalikud Saaremaa noormehed, kes aitasid kogu võistlusala üles seada ja peale võistlust selle ka kokku panna. 

Kalisteenika liidu üheks sooviks on, et Saaremaal hakkaks toimuma organiseeritud sporditegevus, ning välijõusaalide arv kasvaks. 

Täname kõiki osalejaid, partnereid, korraldusmeeskonda ja pealtvaatajaid suurepärase panuse ja kaasaelamise eest!

Eesti Meistrivõistluste tulemused on nähtavad SIIN
Saarte Hääl video on nähtav SIIN
Pilte ürituses näeb SIIN