You are currently viewing Vaata lähemalt, kes on Kalisteenika Tunnustusürituse nominendid

Vaata lähemalt, kes on Kalisteenika Tunnustusürituse nominendid

Tutvustame teile Kalisteenika Tänuürituse selle aasta nominente. Kes aga pälvivad tunnustuse, saab teada 14. jaanuaril Tallinnas Tondi Forus Spordikeskuses. See sündmus on pühendatud kalisteenikaspordi edendajate tunnustamisele ning ühendab kogukonna selle kiiresti kasvava liikumise ümber.

Tänuürituse raames nomineeritakse mitmetes kategooriates, kus igaühel on võimalus pälvida auhind ja tunnustus:

  1. Aasta Naissportlane 2023 – Nominentide hulgas on silmapaistvaid kalisteenikaspordi esindajaid, kes on näidanud erakordset jõudu, vastupidavust ja pühendumust.
  2. Aasta Meessportlane 2023 – Kategoorias “Aasta Meessportlane 2023” nomineeritakse neid, kes on kalisteenikamaailmas tõusnud esile oma vapustavate saavutuste tõttu.
  3. Aasta Seeniorsportlane 2023 – Tänuüritus tunnustab ka kogenud kalisteenikaharrastajaid, kes on eeskujuks kõigile oma vitaalsuse ja pühendumusega.
  4. Aasta Sisulooja 2023 – Selles kategoorias nomineeritakse isikuid, kes on panustanud kalisteenika kogukonda sisukate ideede, lugude või sotsiaalmeedias jagatava inspiratsiooniga.
  5. Aasta Noorsportlane 2023 –  Tunnustame noori talente kalisteenikaspordi maailmas, kes on juba varases eas näidanud muljetavaldavaid saavutusi ja innustanud teisi.

Üritusele pääsemine toimub kutsete alusel ning see annab võimaluse kogukonnaliikmetel tulla kokku, tunnustada edukaid kalisteenikaspordi edendajaid ning jagada kogemusi ja inspiratsiooni.

Eesti Kalisteenika ja Tänavaspordi Liit ootab põnevusega selle aasta Kalisteenika Tänuüritust, et tänada ja premeerida neid, kes on jätnud olulise jälje kalisteenikamaailma.