You are currently viewing Algas võistluslitsentside väljastamine
Võistluslitsents

Algas võistluslitsentside väljastamine

Tere kallid spordisõbrad!

Meil on suur rõõm teatada, et alates käesolevast hetkest on võimalus omandada võistluslitsents Eesti Kalisteenika ja Tänavaspordi Liidult. See annab sulle eksklusiivse võimaluse olla osa meie kiiresti kasvavast spordiühendusest ning nautida mitmeid unikaalseid eeliseid.

Sinu Võistluslitsentsi Eelised:

  1. Konkreetne statistika võistlussportlaste näol: Saad pidevalt jälgida spordi arengut, olles kursis viimaste võistlustulemuste ja sportlaste saavutustega.
  2. Soodustused alaliidu poolt pakutavatelt koolitustelt: Osale erinevatel koolitustel, arenda oma oskusi ja tee oma spordiunistustest tegelikkus.
  3. Alaliidupoolne aktiivne teavitamine: Püsi alati sündmuste laineharjal! Meie liit teavitab sind regulaarselt tulevastest koolitustest ja võistlustest, et saaksid oma kalendrit kavandada.
  4. Koondislaseks olemise võimalus: Avaneb võimalus esindada Eestit rahvusvahelistel areenidel ja olla osa meie uhkest koondisest.
  5. Tunnustus aasta parimatele: Igal hooajal anname välja auhindu parimatele sportlastele, põhinedes hooaja koondtabelile. Sinu saavutusi väärtustatakse!
  6. Projektitoetus sündmuskorraldajatele: Kui soovid korraldada sündmusi, saad taotleda projektitoetust meie liidult ja aidata kaasa spordi kasvule Eestis.

Alates 2025. aastast:

  1. Sportlaste rahaline toetamine: Rahaline abi võimaldab sul paremini keskenduda oma võistlusgevusele ja saavutada suuremaid eesmärke.
  2. Sportlaskomisjonis osalemine: Sul on võimalus olla osa sportlaskomisjonist, tuues esile sportlaste hääle alaliidu koosolekutel.

Võistluslitsentsi hind: 15€

Litsentsid leiad siit

Ostetud litsents kehtib alati jaanuarist detsembrini, tagades sulle aasta täis põnevat ja edukat spordielamust. Ära jäta kasutamata võimalust olla osa meie kiiresti kasvavast ja innukast spordiühendusest! Liitu meiega, hankides võistluslitsentsi juba täna ja astu järgmine samm oma spordiunistuste suunas.

Koos liikudes oleme tugevamad!

Sportlikud tervitused, Eesti Kalisteenika ja Tänavaspordi Liit

Jälgi meie tegevust ka Facebookis.